Notice: Undefined variable: ub in /home/oltaycom/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 101Notice: Undefined variable: ub in /home/oltaycom/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik ve güvenliğiniz bizim için önemli ! Üyelik veya siparişiniz sırasında sitemizde kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilir olarak saklanması bizler için her şeyden önemlidir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz (teslimat/tatura adresleriniz, telefon numaralarınız vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Girmiş olduğunuz bilgiler sadece siparişlerinizin doğru ve güvenli bir şekilde size ulaştırılması için kullanılmaktadır.

Üyelik ve sipariş sırasında kayıt ettiğiniz cep telefonuz, adresiniz ve ve e-mail adresiniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizin doğru ve ve güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz saklanmaz veya kaydedilmez.

Üyelik, kredi kartı ve ödeme bilgileriniz 128 bit SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır.