Notice: Undefined variable: ub in /home/oltaycom/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 101Notice: Undefined variable: ub in /home/oltaycom/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113

Şartlar & Koşullar

 

Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. Alışveriş yapan tüm müşteriler bu Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

1 - Aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin sitemizin müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.

2 - Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

3 - Sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

4 - Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş. Vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler tarafımız  tarafından Kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır.

5 - Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

6 - Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

7 - Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

8 - Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 3 iş günü içerisinde paranız iade edilecektir.

9 - Verdiğiniz siparişin iptali için aynı gün içerisinde 0216 472 04 80 nolu telefonumuzdan iletişime geçmeniz gerekmektedir.